Blog From DEXTER

Çerkezköy güvenlik sistemleri

Çerkezköy güvenlik sistemleri

Çerkezköy, Sanayileşme alanında hızlı adımlarla ilerleyen bir ilçedir. İstanbul’ a yakın konumda bulunması bir tür coğrafi avantaj haline dönüşmüş, pek çok alanda sanayi yatırımlarının yapılması e fabrikaların kurulması sonucu oluşturmuştur. Bu durum pek çok konuda yan işletmelerin ve kuruluşlarında açılması ve istihdamın sürekli olarak gelişmesi sonucuna neden oluyor.

Günümüzde sürekli artan nüfusunun yanında, çeşitli, tür ve ölçeklerde işletmelerin açılma hızı ve nüfusu sürekli olarak artmaya devam ediyor. İşletmelerin çağımızın ileri teknolojik altyapılara ihtiyaçları da buna paralel bir artış gösteriyor. Çerkezköy Güvenlik Sistemleri ihtiyaçları için özel bir şekilde yapılanmış olan kuruluşumuz, bütünlüklü bir hizmet sunum potansiyeline sahiptir.

 

Çerkezköy bilişim danışmanlığı ve güvenlik sistemleri

Kurumsal, üretim ve muhasebe yazılımlarının yanı sıra, güvenlik ve kamera sistemlerinin kurulumları, web tasarımı, bilişim danışmanlığı, veri ve ağ yapılandırılması, fiberoptik kablolama gibi altyapısal teknik danışmanlıklar, bilişim danışmanlığı gibi geniş bir perspektife sahibiz.

Bu geniş perspektifli uzmanlık alanlarımızın, her ölçekteki işletmelerin ihtiyacı olan tüm hizmetleri profesyonel düzeyde sağlayabilmemiz avantajını oluşturuyor. Farklı konularda ki uzmanlıkların bir araya getirilmesi sonucunda, hızlı ve nitelikli sonuca ulaşabilmek konusunda kuruluşumuzun uzmanlığı ve deneyimleri, bölgede öncü bir role sahiptir. Çerkezköy güvenlik sistemleri, çok geniş bir talep düzeyine sahiptir. Tüketici taleplerini en hızlı ve en nitelikli şekilde karşılayabilmek için kuruluşumuz özel olarak yapılanmıştır.

Çerkezköy güvenlik kamera sistemleri

Çerkezköy Güvenlik Sistemleri, bölgenin özel yapısı ve coğrafi koşulları gibi değişkenlere paralel bir çözüm sürecine ihtiyaç duyar. İşyerleri, fabrikalar, işletmeler, konut ve siteler gibi her alandan gelen taleplere yanıt verebilmek için, firmamız özel bir uzmanlığa sahiptir.

Bölgenin tüm değişkenlerinin hesaplanması ve risk analizinin yapılmasına paralel bir biçimde hazırlanan güvenlik sistemlerimiz, öncelikli olarak güvenlik sağlamaya odaklanmıştır. Bununla birlikte kaliteli ve sürekli kayıt olanağı sunan kamera sistemleri sayesinde, bölgede ortaya çıkabilecek tüm güvenlik riskleri açısından önemli bir caydırıcı etken haline dönüşmüştür.

Çerkezköy Güvenlik sistemleri ihtiyaçlarına İp kamera veya AHD kamera gibi sistemlerle süratli ve kurumsal nitelikte çözümler sunuyoruz. Güvenlik kamerası sistemlerinin kurulum aşamasından önce yapılan keşif süreci, risk analizinin yapılmasını sağlıyor. Bu analzin sonuçlarına göre nereye ve hangi tür kamera sistemleri yerleştirilmesi gerektiği net olarak belirleniyor. Yanı sıra gereken ek güvenlik sistemi ihtiyaçlarının da belirlenmesi sonucunda, tüketici talepleri doğrultusunda nitelikli bir çözüm sunumu gerçekleştiriliyor.

Güvenlik sistemleri hangi düzeyde koruma sağlar?

Her türlü yaşam alanının kendi koşullarına göre güvenlik sistemlerine ihtiyacı bulunur. Yaşam alanının yapılacak risk analiziyle, hangi güvenlik sistemlerine ve ne ölçüde ihtiyacı bulunduğu tespit edilir. Bu sayede en üst düzeyde güvenlik ve caydırıcılık sağlanır.

Çerkezköy güvenlik sistemleri konusunda sürekli artan bir talebin bulunduğu bir bölgedir. Bununla birlikte, sürekli ve hızlı bir şekilde gelişen teknoloji sayesinde, güvenlik sistemlerinin donanım ve yazılımsal olarak da gelişmesi de söz konusudur. Buna paralel olarak, Dexter bilişim uzman personelleri, sürekli olarak güncellenmiş yazılım ve donanımlarla ilgili eş zamanlı bir davranış yaklaşımına sahiptir.

İşletme, fabrika, konut ve siteler olmak üzere, her türlü yaşam alanına en üst düzeyde güvenlik sağlayan donanımlarla güvenlik sistemleri kurulumunu gerçekleştirme potansiyeline sahibiz.

Alanında sunduğu nitelikli ve kaliteli hizmetlerle sağladığı üst düzeyde ki müşteri memnuniyetiyle, kuruluşumuz öncü ve rol model bir hizmet yaklaşımı geliştirmiştir. Bilişimin her alanında duyulan hizmet ihtiyaçlarına en yetkin teknik kadrolarımızla süratli ve nitelikli yanıtlar oluşturma vizyonuyla hizmet sunmaya devam ediyoruz.header

0 850 346 83 26
0535 408 92 73

header

Yıldırım beyazıt mahallesi Demircan sokak
Çerkezköy / Tekirdağ