Dexter Bilişim Hakkımızda


Açıklama: Dexter bilişim firması her ne kadar yeni kurulmuş  olsa da , 2008 yılından bugüne sürekli bilişim sektörü içerisinde yer alan Sercan ALYURT 'un, Eğitimi ve hayatını bilişim sektörüne adamış Can KURT 'un birikimleri ile var olmuştur.

Dexter bilişim başta çerkezköy ve çevre ilçelerdeki  fabrikalar iş yerleri ve ev kullanıcılarına bilişim desteği sağlamak.

Firmaların zorunlu olan web tasarımı hizmetini ve gerekli mail sunucu hizmetlerini vermek .

Bilgisayarları arızalandığında gün içerisinde arızaya müdahale etmek,uzaktan destek hizmetlerini sağlamak yazıcıların bakımını ve tonerlerinin takibini yapmak , Sunucu sorunlarını gidermek sanallaştırma yapmak altyapı kurulumu güvenlik sistemleri kurulumu alarm sistemleri kurulumu telefon santrali arızalarının giderilmesi . sistem güvenliğinin sağlanması , yazılım ihtiyaçlarının giderilmesi , adsl vdsl ve fiber altyapı desteği ,akıllı telefonların yazılım ekran değişimi,bilgisayar yedek parçalarının sağlanması firewall kurulumu ve firma içi internet yönetimi . firmadaki bilgisayarların tek bir noktadan anında yönetimi  hedeflenmektedir.Ayrıca cafe restoran gibi hizmet sektörlerine sipariş sistemi barkod ürünleri qr ve barkod okuyucu sistemler kurmaktadır.

ECZANE

Dexter bilişim referanslarında bulunan bir çok eczaneye eczanem programı desteği bilgisayar arızaları güvenlik sistemleri ve ağ kurulumu yazıcı ve toner dolumu gibi bir çok alanda yardımcı olmaktadır.

FABRİKA

Fabrikalarda kullanılan endüstriyel kartların onarımı , Floppy ile çalışan tekstil makinelerinin usb'ye dönüştürülmesi alt yapı hizmeti , Güvenlik sistemleri desteği , santral , Personel devam kontrol sistemleri ,Bekçi Tur kontrol sistemi ,üretim yazılımı ,web tasarımı ,mail yönetimi ,uzak destek,sunucu ve sanallaştırma hizmetleri sağlamaktadır.

VERİ KURTARMA

Dexter bilişim veri kurtarma hizmeti sağlamaktadır. daha önce işlem görmemiş harddisklerin %70 geriye döndürülebileceğini unutmayın.

Hardddisk hiç çalışmıyor veya okuma bölümünden ses geliyor olsa bile ...

Video TanıtımVizyonumuz"Firmamız büyük hedeflerle yola çıkmıştır,ilk hedefimiz tekirdağ ve çevre ilçelerinde üstün bir teknik servis ağı oluşturup eğitimli teknik destek elemanları yetiştirip çevrede ülkemize hizmet eden üreten her firmanın yanında olmak ihtiyaçlarını karşılamaktır. ikinci hedefimiz ise teknik hizmetlerimiz ile web hizmetlerimizi geliştirerek ülke çapında hizmet vermektir."

Misyonumuz


"Dexter bilişim'in görevi başta çerkezköy olamak üzere tekirdağ ve çevre ilçelere bilgisayar,web,çevre birimleri,güvenlik,yazılımve otomasyon konusunda hizmet vermektir"