Blog From DEXTER

Çorlu Güvenlik sistemleri

Çorlu güvenlik sistemleri

 

İstanbul gibi ülkemizin en büyük metropolüne yakın konumuyla sanayileşme konusunda önemli bir avantaja sahip olan Çorlu,
sürekli bir şekilde büyümeye devam eden bir ilçedir. Her alanda fabrikaların ve sanayi kuruluşlarının yatırımının sürekli devam ettiği bölgede,
yan ve alt yapısal hizmetler sunan çeşitli ölçeklerde işletmelerin sayısı da hızla artıyor.

Bu durum alt yapısal ve teknik birçok alanda yeni hizmet ihtiyaçlarının da ortaya çıkmasına neden oluyor.
Alanında yetkin ve deneyim sahibi Dexter bilişim hizmetleri, Çorlu güvenlik sistemleri, bilişim danışmanlığı, yazılım ve teknik gibi her ihtiyaç alanında profesyonel çözümler sunuyor.

Tüm çözümlerini alanında uzmanlaşmış ve sektörel deneyime sahip teknik personel kadrosuyla sunan kuruluşumuz, özellikle güvenlik ve kamera sistemleri konusunda nitelikli bir çözüm havuzuna sahiptir.

 

Çorlu güvenlik kamera sistemleri

Çağımızın sürekli olarak değişmeye ve gelişmeye devam eden teknolojisi, sürekli daha nitelikli ve daha yüksek standartlar sağlayan çözümler oluşturuyor. Bu durum bu alanlarda hizmet sunan bizim gibi kuruluşların, teknolojide yaşanan gelişmeleri eş zamanlı bir şekilde izleme ve deneyimlemesini zorunlu kılıyor.

Bu sayede sunulan hizmetlerimizin en nitelikli ve en çağdaş şekilde sunulmasını sağlıyoruz. Çorlu güvenlik sistemleri ihtiyaçlarına en yetkin çözümleri sunabilen kuruluşumuz, ip kamera ya da AHD kamera sistemlerinin ön keşif ve kurulum aşamlarının her birinde profesyonel çözümler oluşturuyor. Kurulum sonrasında ihtiyaç duyulan tüm teknik desteğin en nitelikli şekilde karşılanması da, kuruluşumuzun nitelikli bir şekilde sunduğu diğer bir hizmettir.

Yüksek düzeyde güvenlik nasıl sağlanır?
 

İşletmeler, fabrikalar, konut ve site gibi yerleşim alanları ve diğer her türlü yaşam alanlarına özel olarak kamera sistemleri kurulabilir.
Öncelikli olarak bölgede yapılacak bir risk analiziyle, güvenlik risklerinin belirlenmesi önemli bir avantaj oluşturur.

Bu sonuçlara göre hangi tür kameranın kullanılması gerektiği, hangi bölgelerde ve kaç tane kameranın kullanılması gerektiği gibi tüm sistemin projelendirilmesi mümkün olur. Çok seçenekli olarak hazırlanan proje tüketiciye sunularak en üst düzeyde güvenliğin sağlanması mümkün hale gelir.

Tüketicinin karar verdiği proje üzerinden gerçekleştirilen uygulamalarımız, öncelikli olarak açık bırakmayacak şekilde tüm proje alanının görüntülenmesini hedefler. Çorlu güvenlik sistemleri ihtiyaçlarına en profesyonel ve süratli çözümleri sunan kuruluşumuz, bu alanda yüksek tecrübe ve bilgi birikimine sahiptir.
 

Çorlu bölgesine özel güvenlik sistemleri

Çorlu güvenlik sistemleri ihtiyaçları, bölgenin coğrafi ve sosyo politik yapılarından kaynaklı özel değişkenlere sahiptir.
Buna paralel bir biçimde, sunulacak güvenlik sistemi çözümlerinin de çeşitli özelliklere sahip olması zorunludur.  Bu paralel de Çorlu bölgesinde uzun yıllardır güvenlik sistemleri ve kamera sistemleri hizmetleri sunan kuruluşumuz, önemli bir bilgi birikimi ve deneyim oluşturmuştur.
İlçenin tüm özelliklerinin bir potada eritilmesiyle elde edilen çeşitli sonuçlar, güvenliğin daha nitelikli bir şekilde karşılanabilmesi için önemli bir değişkendir.

Çorlu güvenlik sistemleri ihtiyaçlarına öncelikli olarak kamera ve görüntüleme sistemleriyle yanıt oluşturuyoruz. Ancak ihtiyaca paralel olarak çeşitli farklı güvenlik sistemlerinin kurulumu, yazılım ve bilişim danışmanlığı gibi alanlarda da profesyonel düzeyde hizmetler sağlıyoruz. Bu anlamda bilişim, güvenlik ve altyapısal olarak her alanda bütünlüklü çözümlerimiz, işletmeler açısından son derece verimli bir hizmet alım sürecinin oluşmasını sağlıyor.

Her alanda uzmanlaşmış teknik personellerimiz, profesyonel düzeyde hizmet sunumu gerçekleştiriyor. Bu sayede işletme veya fabrikanızın tüm ihtiyaçlarına tek noktadan çözümler bulabiliyorsunuz. Teknik, bilişim ve alt yapısal olarak çok geniş bir perspektife sahip olan hizmet sunum yelpazemiz, bölgemizde öncü bir hizmet yaklaşımına sahip olmamızı sağlıyor.
Güvenlik sistemlerini en süratli ve en nitelikli şekilde kurabilen firmamız, kurulum sonrasında ihtiyaç duyduğunuz her türlü teknik desteği de sağlayabiliyor.

 header

0 850 346 83 26
0535 408 92 73

header

Yıldırım beyazıt mahallesi Demircan sokak
Çerkezköy / Tekirdağ